گرجستان رتبه اول در لیست مقصدهای نوظهور در سال ۲۰۲۰ | سفر به گرجستان ؛ بهشت پنهان را از دست ندهید

وب سایت Travel Lemming، به تازگی لیست ۳۰ مقصد نوظهور برای سفر در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد و جالب این که گرجستان در صدر این لیست است.

Travel Lemming  لیست نامزدها را با کمک جمعی از بلاگرهای تراز اول سفر به قضاوت گذاشت و در نتیجه گرجستان، کشوری که کمتر از ۴ میلیون نفر جمعیت دارد به عنوان بهشت پنهان شناخته شد. Travel Lemming به کوه‌های بی نظیر کاکاسوس و تاکستان‌های آن اشاره کرده است.

روستای اوشگولی و پایتخت گرجستان تفلیس، از بهترین مقاصد گردشگری در گرجستان هستند. موزه ملی گرجستان و کلیسای آنچیسخانی باسیلیکای از معروفترین نقاط دیدنی تفلیس است.

Soak Up Tbilisi’s Old Town

نووا اسکوشیا در کانادا نیز شماره ۲ در این لیست بود. در پایتخت نووا اسکوشیا، هالیفکس آبشار بسیار زیبا و مسحور کننده ای وجود دارد. افرادی که از قایق سواری در آب های آرام لذت می برند حتما باید یک بار در عمر خود به این ایالت سفر کنند.

Nova Scotia

پارک ملی کیپ برتون، موزه ماریتیم اطلس و اسکای لاین تریل از دیگر جاذبه های گردشگری نووا اسکوشیا است که نباید از دست داد. این مناطق برای افرادی که از فعالیت در محیط های بیرون و طبیعی لذت می برند بسیار جذاب است.

Rwanda

 شماره ۴ این لیست مربوط به رواندا است که مقصد شماره یک در قاره آفریقاست. شماره ۵ قرقیزستان است به عنوان برنده در قاره آسیا. دیگر کشورها عبارتند از: اکوادور، گوتنبرگ، سوئد، چرچیل، مانیتوبا، دومینیک و ازبکستان.

شماره ۳۰ در این لیست نیز به اتیوپی تعلق دارد.

منبع: TheTravel.com

کد خبر 247339

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =