عکاسی داوطلبانه برای معرفی خانه‌های تاریخی تهران

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت:همزمان با روز جهانی کار داوطلبانه (14 آذر ) به منظور تقویت و گسترش مشارکت های اجتماعی در معرفی و صیانت از میراث فرهنگی ، گشت بازدید از بناهای تاریخی در محور جنوبی خیابان ولیعصر (عج) در یک فعالیت داوطلبانه برای عکاسی و معرفی خانه های تاریخی کمتر شناخته شده پایتخت در فضای مجازی برگزار می شود.

چمدان - پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اعلام اینکه این فعالیت داوطلبانه  برای عکاسان و فعالین گردشگری برگزار می شود خاطر نشان کرد :یکی از اهداف  توسعه گردشگری پایدار در شهر تهران تقویت و گسترش مشارکت های اجتماعی شهروندان در صیانت از میراث فرهنگی و برنامه های گردشگری است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: طرح فعالیت های داوطلبانه در حوزه های میراث فرهنگی و گردشگری تا پایان آذر ماه برای علاقه مندان برگزار می شد و مشارکت کنندگان در این طرح عکس ها و نوشسته های خود را با هشتک #تهران_پایتخت_زیبای_من در فضاهای مجازی منتشر می کنند .

او افزود و دوستداران فعالیت های داوطلبانه می توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 5000542020 پیامک کنند تا برنامه های مشارکتی به آنها اطلاع رسانی شود.

طرح معرفی خانه های تاریخی خیابان ولیعصر با مشارکت شهرداری منطقه 11 برگزار می شود و فعالین کار داوطلبانه در  این طرح از خانه های تاریخی مینایی ، امین بهادر و ...بازدید و عکاسی  می کنند. 

کد خبر 247302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =