بلک فرایدی سوژه تورها شد | تورهای جمعه سیاه در ترکیه چقدر آب می‌خورد؟

با نزدیک شدن به بلک فرایدی تورهای خاصی در حال تبلیغ سفر در این روز به ترکیه هستند.

چمدان - خرید در جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی شاید برای خیلی‌ها جذاب به نظر برسد. با وجود اینکه برخی فروشگاه‌های ایرانی چند سالی است به این سنت آمریکایی پیوسته‌اند و جمعه سیاه برگزار می‌کنند اما بسیاری برای خرید در این روز چشم به بازارهای کشور همسایه دارند.

ترکیه همیشه یکی از مقاصد چند جانبه برای ایرانی‌ها بوده و همواره در کنار تفریح جنبه تجاری نیز داشته است. در روزهایی که همه جا صحبت بلک فرایدی است، تورها تبلیغات گسترده‌ای را برای این سفرهای ترکیه به این مناسبت آغاز کرده‌اند. استانبول یکی از شهرهای مقصد تورهای بلک فرایدی است که مسافران آن یک تیر و دو نشان می‌زنند و در کنار خرید، از جاذبه‌های این شهر معروف ترکیه استفاده می‌کنند. 

امسال با توجه به وضعیت اقتصادی و ارزی شهر وان هم به مقاصد تورهای بلک فرایدی اضافه شده است. شهری که با قطار و اتوبوس می‌توان به آن رسید و هزینه رفت و برگشت به آن به مراتب کمتر است. 

بررسی چمدان نشان می‌دهد تورهای بلک فرایدی به ترکیه با توجه به اینکه این کشور در فصل سرد قرار دارد، تفاوت خاصی با تورهای دیگر ندارد. از ابتدای آذرماه شهرهای معروف ترکیه سرد شده و به اصطلاح این کشور در زمان کم رونق گردشگری به سر می‌رود. با این وجود تورهای زمینی بسیاری به ترکیه به تازگی فعال شدند که قیمت آنها به مراتب کمتر از تورهای هوایی است.

در حال حاضر حدود قیمت تورهای سه شب اقامت در استانبول به صورت هوایی بین 2 تا 3 میلیون تومان است. قیمت تورهای همزمان با بلک فرایدی نیز در همین میانگین قیمتی قرار دارند. 

کد خبر 247222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =