روایت زن جوان روسی از جاذبه‌های ایران؛ توریستی که با مرد ایرانی ازدواج کرد | ایران را به ژاپن ترجیح دادم

زن ۲۵ ساله روس در حوزه گردشگری که با یک مرد ایرانی ازدواج کرده درباره تفاوت زندگی در ایران و ژاپن گفته است.

چمدان -  «کریستینا بوشچه» زن ۲۵ ساله روس در حوزه گردشگری که با یک مرد ایرانی ازدواج کرده و ایران را به عنوان محل زندگی انتخاب کرده است درباره ایران می‌گوید: شیفته مردم ایران شده‌ام و تلاش می‌کنم با ارائه چهره واقعی این کشور به گردشگران روس زبان، به سهم خود به رونق گردشگری ایران کمک کنم.

ای زن روسی که در حوزه ارائه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی فعال است و حدود ۳۰۰ هزار نفر او را در اینستاگرام دنبال می‌کنند به ایرنا گفت: تجربه زندگی و اقامت در ژاپن را هم دارم اما جذابیت‌ها و نقاط مثبتی که در ایران مشاهده کرده‌ام و همچنین مهمان نوازی ایرانی‌ها سبب شده این کشور بکر را برای زندگی انتخاب و برای ورود گردشگران روی به ایران تلاش کنم.

«والریا کورووینا» مسئول یک شرکت گردشگری روسیه که گردشگران روس را به ایران اعزام می‌کند نیز با اشاره به اینکه ایران موزه پهناور زیر آسمان باز است گفت: صدها جاذبه بی‌نظیر گردشگری در ایران،  این کشور را به یکی بهترین مکان‌های دنیا با امکانات گسترده برای گردشگری تبدیل کرده است. بسیاری از گردشگران روس که به ایران سفر می‌کنند به این کشور دل می‌بندند و تمام تبلیغات منفی در رسانه‌ها را ازیاد می‌برند و از سفر به این کشور رضایت دارند و حتی برخی برای بار دوم می‌خواهند به ایران سفر کنند.  

کد خبر 247190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =