آغاز فصل سرد سفر خارجی | تهران به تفلیس ۳۰۰ هزار تومان!  | رفتن به استانبول ارزان شد

قیمت بلیت پروازهای رفت به استانبول و تورهای این شهر کاهش یافت.

چمدان - با آغاز سرما در کشور ترکیه، فصل سرد گردشگری شهر استانبول از راه رسیده است و قیمت پروازهای ایرانی به این شهر کاهش قابل توجهی نسبت به یک ماه اخیر پیدا کرده است. در حالی که از اواسط مهر ماه تا اواسط آبان ماه در روزهایی قیمت بلیت رفت به استانبول از تهران به حدود ۲ میلیون تومان می‌رسید، این روزها پرواز رفت به استانبول زیر یک میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. 

حداقل قیمت‌ها در جدول آورده شده است.

با این وجود نرخ پروازهای برگشت از استانبول هنوز کاهش قابل توجهی نداشته و پروازهای برگشت از استانبول به تهران از یک میلیون تومان نرخ‌گذاری می‌شوند.

حداقل قیمت در جدول آمده است.

بررسی‌های چمدان نشان می‌دهد بازار تورهای استانبول نیز با کاهش قیمت تدریجی روبرو است و آژانس‌ها از نرخ تورهای استانبول کاسته‌اند.

حداقل قیمت‌ها برای اتاق دو تخته هتل‌های ارزان در جدول آورده شده است.

پیش‌بینی روند کاهش قیمت با توجه به آغاز فصل سرد و خلوت شهر استانبول تا یک ماه آینده ادامه داشته باشد و پس از آن در آستانه سال نو میلادی دوباره قیمت‌های افزایشی شود.

همچنین بررسی‌های چمدان نشان می‌دهد قیمت بلیت پرواز تهران به تفلیس نیز کاهش قابل توجهی داشته است. تفلیس یکی دیگر از مقاصد مورد علاقه ایرانی‌ها این روزها همزمان با قرار گرفتن در فصل سرد، مشکلاتی برای ورود مسافران ایرانی نیز ایجاد می‌کند.

کد خبر 247157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =