واکنش جالب یک گردشگر آهنگساز آلمانی به دو بنای مطرح تهران ؛ برج میلاد یا برج آزادی؟

آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی شیلر کشور آلمان گفت:‌ برج میلاد به غیر از اینکه برج مخابراتی است یک مکان ویژه با معماری خاص و منحصر به فرد است.

چمدان - «کریستوفر فن دیلن» که برای اجرای کنسرت به تهران سفر کرده است، از برج میلاد به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری پایتخت و ششمین برج بلند مخابراتی دنیا بازدید و این برج را یکی از خاص‌ترین برج‌های مخابراتی جهان عنوان کرد.

وی در حاشیه بازدید از برج میلاد با بیان اینکه پدر من مدتی در ایران کار می‌کرد گفت: نخستین سوغاتی پدرم، کارت پستالی از میدان آزادی با معماری ویژه و احساس برانگیز بود. هیچ وقت در عالم کودکی فکر نمی‌کردم برج آزادی را از نزدیک تماشا کنم و حتی عکس یادگاری از این مکان بگیرم.

این هنرمند  و آهنگساز آلمانی ادامه داد: هم اکنون خوشحالم که بر ترس خود غلبه کرده و از این برج زیبا با معماری خاص و منحصر به فرد بازدید کردم، چرا که این مکان به غیر از اینکه یک برج مخابراتی باشد، یک مکان ویژه با جاذبه های خاص برای گردشگران است و تماشای تهران از بالای برج میلاد بسیار به یادماندنی و زیبا است.

گروه آلمانی شیلر به‌ سرپرستی کریستوفر فن‌ دیلن ۱۶ و ۱۷ آبان ماه امسال، در سالن وزارت کشور تهران منتخبی از قطعات مطرح و قطعات آلبوم جدید خود را با نام «صبح دم» به روی صحنه برد.

کد خبر 247038

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =