بهترین قهوه‌های دنیا را اینجا پیدا کنید | از تعبیر جالب سیاتلی‌ها تا کشوری که قهوه‌خانه‌هایش جهانی است

۹ پیشنهاد برای طرفداران قهوه در سراسر دنیا را اینجا بخوانید.

چمدان - قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در سراسر جهان است و این تنها به خاطر طعم یا خاصیت قهوه نیست. قهوه برای جوامع انسانی چیزی فراتر است یک نوشیدنی است و نوشیدن قهوه در سراسر جهان با فرهنگ‌ خاص خود همراه است.

خبرگزاری CNN  در مطلبی به گردشگران پیشنهاد می‌کند که بهترین قهوه‌ها را در کجای جهان می‌توانند بخورند.

ملبورن - استرالیا: فرهنگ قهوه در این منطقه نهفته شده‌است و شما می‌توانید با شرکت در تور‎‌، به پیاده‌روی برای سر درآوردن از فرهنگ کافه‌ در این منطقه بپردازید.

رم - ایتالیا: کافه‌های رمی متهم هستند که در برابر تکنیک‌های جدید مقاومت می‌کنند با این وجود پایتخت، همچنان خانه بهترین قهوه‌های ایتالیاست.

سنگاپور: خلاقیت در«لته آرت» در سنگاپور سزاوار این است که اینستاگرام را فرا بگیرد.  

وین - اتریش: یونسکو در سال ۲۰۱۱ قهوه خانه‌های سنتی وین را در فهرست میراث ناملموس قرار داده‌ است. اگرچه این روزها کافه اسپرسوهای مدرن در حال افزایش در این شهر هستند.

لندن - انگلستان: لندن بیشتر برای چای مشهور است اما کافه‌هایی که بر اسپرسو تمرکز دارند  از دهه ۱۹۹۰ در حال پدیدار شدن هستند.

ریکجاویک - ایسلند: قهوه‌خانه‌های محلی در پایتخت ایسلند به شدت جلوه می‌کنند، قهوه‌خانه های «کفیتار» چیزی شبیه به قهوه‌خانه زنجیره‌ای در ریکجاویک هستند.

ولینگتون - نیوزلند: قهوه به صورت غیررسمی به نوشیدنی ملی مردم نیوزلند تبدیل شده‌است.

سیاتل - واشنگتن - آمریکا: قهوه زنجیره‌ای معروف پری دریایی قدیس «The mermaid saint» برای اولین بار در سیاتل به وجود آمد اما این قهوه تنها بخش کوچکی از فرهنگ قهوه در این شهر است.  یک نقل قول معروف در میان سیاتلی‌ها می‌گوید: «قهوه، نور خورشید مایع برای ماست.»

هانویی ویتنام: قهوه ویتنامی که با شیر غلیظ و شیرین سرو می‌شود، قطعا برای محلی‌ها و گردشگران اعتیادآور است.

کد خبر 246593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =