چمدان: سریال پر طرفدار بلک میرور در یکی از قسمت‌های فصل آخر خانه‌ای شیشه‌ای را بر فراز یک دشت بزرگ به تصویر کشیده است. خانه‌ای که مامن مدیر یک پیام رسان مجازی است تا چند روزی از تکنولوژی دور باشد و استراحت کند. خانه شیشه‌ای استفاده در این سریال اما حالا اقامتگاهی برای گردشگران در اسپانیاست.La Casa de Desierto نام پروژه‌ای است که یک شرکت مطرح شیشه سازی در دنیا در اسپانیا اجرا کرده تا مقاومت شیشه‌هایش را به نمایش بگذارد. این شرکت خانه شیشه‌اش را برای نشان دادن مقاومت محصولاتش در بیابان گرانادا طراحی و اجرا کرده است. خانه‌ای که پس از استفاده از آن در فصل پنجم سریال بلک میرور معروف شد. حالا اگر کسی بخواهد در این بیابان وسیع و در یک فضای خاص و بدور از تمدن برای مدتی از مظاهر شهرنشینی و تکنولوژی دوری کند می‌توانند این خانه را رزرو کند و امکان اقامت گردشگران در آن مهیا شده است.


هر چند در سریال این خانه در جای دور افتاده‌ای نمایش داده شد اما مسیر رسیدن به آن با خودرو به نزدیکترین روستا و تمدن در حدود 15 دقیقه است. این خانه شیشه‌ای دارای یک اتاق خواب، سرویس بهداشتی و نشیمن است. تمام برق خانه توسط پنل‌های خورشیدی تمام می‌شود. هرچند به همه توصیه شده که مانند شخصیت سریال در زمان اقامت در ایتجا از تکنولوژی، شبکه‌های مجازی و اینترنت دوری کنند اما اگر این کار برای شما سخت است، امکان شارژ کردن وسایل برقی‌تان در این خانه وجود دارد.

در حال حاضر گردشگران می‌توانند با قیمت 150 یورو این خانه شیشه‌ای خاص در اسپانیا را برای یک شب اقامت رزرو کنند.

تصاویری از این خانه و امکاناتش را در ادامه ببینید:


  
[caption id="attachment_244342" align="aligncenter" width="667"] صحنه‌ای از سریال بلک میرور[/caption]

ویدیویی از این خانه شیشه‌ای ببینید:

[video width="600" height="420" mp4="http://chamedanmag.ir/wp-content/uploads/2019/09/video_2019-09-15_15-16-39.mp4"][/video]
کد خبر 244308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =