فیلم | ماجرای هواپیمایی که بار یک کشتی در جنوب ایران شد | این هواپیما در آب‌های کیش غرق می‌شود![related-post id="238498"]چمدان: تصاویری از انتقال یک هواپیمای فوکر مسافربری در کمربندی جهرم اواسط مرداد ماه به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شد که به وسیله یک یدک‌کش حمل می‌شد. این هواپیما روی یدک‌کش از کمربندی بلوار سپاه به سمت خیابان انقلاب جهرم عبور کرد.

این تصویر که باعث تعجب بسیاری از کاربران شد پرسش‌هایی مبنی بر اینکه این هواپیما به چه دلیلی از راه زمینی و چرا از جهرم عبور می‌کند و مقصد آن کجاست در فضای مجازی شکل گرفت.

منطقه آزاد کیش در این زمینه اعلام کرد: هواپیمای فوکر برای استقرار در آب‌های پیرامون جزیره کیش توسط بخش خصوصی خریداری شده و در حال حمل و انتقال به جزیره کیش است. افرادی که این یدک کش را هدایت می‎کنند یک شب در جهرم استراحت و صبح روز بعد از این شهر به مقصد بندر آفتاب حرکت کردند.

سرپرست فرمانداری جهرم نیز در این زمینه گفت: هواپیما اسقاطی بوده و بال‌هایش جدا شده و تنها اتاقک مسافربری هواپیما با یدک‌کش منتقل شده است.

حالا مشخص شده است که این هواپیما قرار است به همت هتل دریایی ترنج کیش در خلیج فارس غرق شود و سایتی برای غواصان و گردشگران شود.

کد خبر 242832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =