ویزای توریستی استراماچونی در فرودگاه امام دردسرساز شد | سرمربی استقلال توسط پلیس فرودگاه متوقف شد

چمدان: اعتبار ویزای توریستی ایران ۳ ماهه است که با این نوع ویزا می‌توان ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشت. اگر مهمانان و مسافرین علاقه به اقامت بیش از ۳۰ روز را در ایران دارند باید درخواست تمدید ویزای ایران را بدهند. اقامت بیش از مدت زمان تعیین شده خلاف قوانین جمهوری اسلامی است. دارندگان روادید پس از ورود به ایران باید از قوانین کشور پیروی کنند.

آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که این روزها به دلایل مختلف از جمله مترجم دلخواه و همچنین کسب نتایج ضعیف در ایران تحت فشار است با یک بدشانسی دیگر که ناشی از مدیریت عجیب و ضعیف مدیران استقلال است روبرو شده است.

مدیران استقلال برای سرمربی مطرح ایتالیایی خود به جای ویزا کار، ویزای توریستی گرفته‌اند و با توجه به مدت اقامت استراماچونی در ایران مدت این ویزا به پایان رسیده است. به همین دلیل استراماچونی پس از بازی استقلال - فولاد زمانی که قصد داشته ایران را برای سفر به ایتالیا ترک کند با مشکل خروج مواجه شده و در فرودگاه امام متوقف شده است.

«گاتزتا دلو اسپورت» رسانه ایتالیایی خبر داده است که آندره‌آ استراماچونی سرمربی پیشین اینتر، اودنیزه و اسپارتا پراگ که از ژوئن هدایت استقلال را بر عهده گرفته با یک کابوس روبرو شده است.

سرمربی ایتالیایی از فیفا دی بهره برد و از طریق پرواز تهران - دوحه - رم قصد بازگشت به ایتالیا را داشت اما نتوانست این کار را انجام دهد. او می‌خواست به همسر و فرزندانش که چند روز پیش به کشورشان بازگشته بودند ملحق شود.

استراماچونی توسط پلیس فرودگاه متوقف شد چون ویزای توریستی‌اش به پایان رسیده بود. این اتفاق عجیب است چون سرمربی ایتالیایی ۸۰ روز است که در ایران حضور دارد و تعهد کاری دارد.

سباستین لتو دستیار استراماچونی در کنار سرمربی استقلال حضور داشت. استراماچونی قصد داشت یکشنبه به تهران برگردد تا تمرینات تیم دوباره پیگیری شود.
کد خبر 242447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =