کی‌اف‌سی به دنبال تولید «مرغ‌ سوخاری» بدون «مرغ» | «برگر کینگ» و  «ساب‌وی» هم به دنبال گوشت گیاهی هستند

چمدان: بی‌بی‌سی‌ نوشت: این طرح به دنبال آن شکل گرفته که تقاضاها برای جایگزین کردن گوشت با محصولات گیاهی در میان مردم آمریکا به ویژه حامیان محیط‌ زیست افزایش یافته است.

بنابر این طرح که در شهر آتلانتا آمریکا و از امروز کلید خورده است کی‌‎اف‌سی به دنبال آزمایش ایده «فراتر از گوشت» خود است که بنا دارد مواد اولیه چون «گوشت گیاهی» را جایگزین مرغ در تولیدات سوخاری این اغذیه‌فروشی زنجیره‌ای کند.

کی‌اف‌سی که چند سالی است به دنبال تحقق این ایده است تنها یکی از ابراغذیه‌فروشان جهان است که ارائه محصولات بدون گوشت را مورد توجه قرار داده‌اند.

«برگر کینگ» دیگر اغذیه‌فروشی بزرگ آمریکایی چند ماه پیش همبرگر جدید خود به نام «ووپر» را که از «گوشت گیاهی» تهیه شده معرفی کرد و «ساب‌وی» دیگر ساندویچ‌فروشی زنجیره‌ای هم پیش‌تر اعلام کرده بود که در حال اجرای طرح آزمایشی کوفته‌قلقلی‌هایی است که به جای گوشت چرخ‌کرده از سبزیجات برای تهیه آن استفاده شده است.

آن طور که کی‌اف‌سی اعلام کرده یکی از شعبه‌های آن در شهر آتلانتا از امروز، ۲۷ اوت، محصول جدید این شرکت را که در پی تحقق شعار «کی‌اف‌سی فراتر از مرغ» تهیه شده را به مشتریان عرضه خواهد کرد.

چند ماه پیش هم کی‌اف‌سی محصول جدید خود را که ویژه مشتریانی که از خوردن گوشت پرهیز می‌کنند در بریتانیا معرفی کرد.
کد خبر 242183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =