چمدان: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در پی این حادثه که حوالی ظهر امروز رخ داد یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵، چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و دو دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

محمد علیشاهی افزود: ۴۹ مصدوم این حادثه به بیمارستان‌های امدادی، شهید هاشمی‌نژاد و طالقانی مشهد انتقال یافته و چهار نفر توسط کارکنان اورژانس ۱۱۵ به صورت سرپایی امداد رسانی شدند.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نیز از واژگونی یک دستگاه اتوبوس با حدود ۵۰ سرنشین، پس از برخورد با یک خودروی متخلف خبر داد و گفت: طبق برخی گزارشات، خودروی متخلف پس از وقوع حادثه از محل متواری شده است.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۳۴ دقیقه امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری بنز در کیلومتر چهار محور مشهد-نیشابور، به سمت شهر کاشان در حال حرکت بوده که به علل نامشخصی و بر اساس مشاهدات افراد حاضر در محل با یک خودرو پژو ۴۰۵ که به صورت دنده عقب در حال حرکت بوده است برخورد می‌کند و واژگون می‌شود.

سرهنگ رحمانی با بیان اینکه اظهارات افراد حاضر در صحنه حادثه حاکی از آن‌ است که این خودرو پژو ۴۰۵ پس از واژگونی اتوبوس از محل حادثه متواری می‌شود گفت: بررسی علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس ادامه دارد و رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

[caption id="attachment_241881" align="aligncenter" width="1008"]تصادف اتوبوس خودروی متخلف پس از وقوع حادثه از محل متواری شده است[/caption]

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور نیز درباره خسارات جانی این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۱:۳۴ دقیقه امروز واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری به اورژانس کشور اعلام شد که بلافاصله در پی اعلام آن یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در مشهد بعد از ملک آباد به سمت ابتدای دوراهی نیشابور اعزام شدند.

وی با بیان اینکه عوامل سازمان هلال احمر و آتش‌نشانی نیز در محل حضور داشتند گفت: در این حادثه ۴۹ نفر پس از انجام اقدامات درمانی به مراکز درمانی منتقل شدند و چهار مصدوم نیز به صورت سرپایی درمان شدند. علت این حادثه نیز از سوی عوامل پلیس راهور در دست بررسی است.
کد خبر 241879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =