نخستین قطار تهران - آنکارا حرکت کرد | جزئیات مسیر و قیمت بلیت | مسافران 60 ساعت در راه هستند

چمدان: قطار مسافری تهران - آنکارا ساعت 21 و  50 دقیقه امروز 16 مرداد ایستگاه راه آهن تهران را به مقصد آنکارا ترک کرد.

طبق برنامه ریزی مقرر شده است این قطار مسافری چهارشنبه هر هفته از ایستگاه راه آهن تهران عازم آنکارا شود. قیمت بلیت این قطار 769 هزار و 250 تومان تعیین شده است.

قطار مسافری تهران - آنکارا ساعت 21 و 50 دقیقه چهارشنبه هر هفته پس از ترک ایستگاه راه آهن تهران عازم تبریز می‌شود و پس از گذر از ایستگاه راه آهن تبریز، مرز رازی، کاپی کوی (مرز ایران - ترکیه) در ایستگاه اسکله دریاچه وان متوقف و مسافران با کشتی به آن سوی دریاچه منتقل و از آنجا با قطار ترکیه‌ای عازم آنکارا می‌شوند.

زمان سیر این قطار مسافری در مسیر تهران - آنکارا حدود 60 ساعت است و طبق هماهنگی‌های انجام شده بین راه آهن ایران با مسئولان شرکت راه آهن ترکیه، شرکت حمل ونقل ریلی رجا با واگن‌های چهارتخته مسافران را از تهران به اسکله دریاچه وان منتقل می‌کند و پس از آن قطارهای ترکیه مسافران را از آن سوی دریاچه وان به آنکارا انتقال می‌دهند.

مسافران این قطار حدفاصل اسکله دریاچه وان تا اسکله تاتوان را با کشتی سفر می‌کنند.

متقاضیان برای تهیه بلیت قطار تهران - آنکارا می‌توانند از طریق دفاتر مجاز فروش نسبت به خرید بلیت‌های مورد نیاز خود اقدام کنند.

طبق برنامه قطار مسافری تهران - آنکارا چهارشنبه هر هفته ساعت 21 و 50 دقیقه از تهران عازم آنکارا می شود و صبح روز شنبه ساعت 7 و 45 دقیقه به وقت محلی، وارد ایستگاه راه آهن آنکارا می‌شود.

قطار تهران - وان نیز برای نخستین بار سوم تیر ماه سال جاری تهران را به مقصد وان ترک کرد.

[related-post id="237051"]

[related-post id="228243"]
کد خبر 239103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =