پروازهای کدام ایرلاین‌ها به ترمینال سلام فرودگاه امام‌ منتقل شد؛ جدول زمان‌بندی تغییرات | آماده‌سازی ترمینال یک برای پرواز داخلی

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: وجود زیرساخت‌ها و امکانات کافی در ترمینال سلام موجب شد تا پس از بررسی‌های لازم و با هماهنگی نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران، تعداد پروازهای این ترمینال را افزایش دهیم.

چمدان: حسن خوشخو اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران و بهره برداری حداکثری از منابع و تجهیزات فرودگاهی، شماری از پروازهای ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به ترمینال گالری سلام این مجموعه منتقل خواهند شد.

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: وجود زیرساخت‌ها و امکانات کافی در ترمینال گالری سلام موجب شد تا پس از بررسی‌های لازم و با هماهنگی نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران، تعداد پروازهای این ترمینال را افزایش دهیم.

خوشخو با اشاره به انتقال برخی پروازها به ترمینال سلام گفت: با انتقال این پروازها، ظرفیتی جدید در ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ایجاد می‌شود که قصد داریم از این ظرفیت برای برقراری پروازهای داخلی استفاده کنیم و هم اکنون در حال آماده سازی ترمینال یک برای شروع پروازهای داخلی هستیم.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد با شرکت‌های هواپیمایی مقرر شد پروازهای بین‌المللی هواپیمایی آسمان، آذربایجان، سلام ایر، العراقیه، براوو و آرمینا از ترمینال گالری سلام انجام شوند.

جزئیات انتقال پروازهای بین‌المللی ترمینال یک به ترمینال گالری سلام

شرکت هواپیمائی تاریخ شروع پروازها از ترمینال گالری سلام
هواپیمایی آسمان ۳۱ مرداد ماه
هواپیمایی آذربایجان ۱۷ مرداد ماه
هواپیمایی سلام ایر ۱۷ مرداد ماه
هواپیمایی العراقیه ۲۱ مرداد ماه
هواپیمایی براوو ۲۵ مرداد ماه
هواپیمایی آرمنیا ۶ شهریور ماه

کد خبر 238876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =