چمدان: هتل خانه تاریخی کیانپور در اصفهان، هتل بوتیکی قاجاری است که پابان چهار باغ پایین و در محله پشت بارو قرار دارد. بنای تاریخی این هتل ثبت ملی است و معماری آن کاملا ایرانی است و تزئینات معماری ایرانی همانند مقرنس، قطار بندی، آئینه کاری، گچ بری و ... در آن دیده‌ می‌شود.

ورودی خانه متشکل از سردر و دالانی زیبا است که توسط دالان از سمت جنوب غربی وارد میانسرا می‌شود. اتاق شاه‌نشین دارای نقاشی روی گچ ، آیینه کاری و گچ‌بری است که با ارسی چوبی از فضای میانسرا فاصله گرفته است. اتاق‌های مجاور شاه‌نشین نیز با معماری زیبا و ساده‌ای طراحی شده است.این اقامتگاه کار خود را از سال 1393 آغاز کرده‌ و دارای 6 سوئیت با نام‌های فراغتخانه، وثاق، کنج، خوابستان، خوابخانه، و خفتنجا است. برخی سوئیت‌های این اقامتگاه 2 نفره و برخی دیگر مناسب اقامت خانوادگی است.از جمله خدمات این هتل می‌توان به صبحانه و اینترنت رایگان اشاره کرد.

این هتل بوتیک در سایت تریپ ادوایزر 4.5 ستاره از 5 ستاره گرفته‌ است و در سایت «کاچر تریپ» در فهرست بهترین هتل بوتیک‌های ایران قرار دارد. در اغلب نظرهایی که در سایت‌های مختلف برای این هتل گذاشته‌شده به نظافت و تمیزی آن اشاره شده‌ است.

برای اطلاع از هزینه اقامت در این هتل باید پیش از رزرو تلفنی با این هتل تماس بگیرید.

هتل بوتیک کیانپور اصفهان

هتل بوتیک کیانپور اصفهانهتل بوتیک کیانپور اصفهان

هتل بوتیک کیانپور اصفهان
کد خبر 238413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =