چمدان: میرحسن موسوی معاون مسافری راه‌آهن گفت: تاکنون ۶۰ صندلی از قطار تهران - آنکارا با ظرفیت ۱۶۵ صندلی از طریق آژانس‌های مجاز فروش بلیت قطار به فروش رفته است.
معاون مسافری راه‌آهن در پاسخ به این سوال که چرا فروش بلیت قطار تهران - آنکارا در سایت‌های مجاز فروش بلیت نظیر سایت شرکت رجا و غیره انجام نمی‌شود؟ توضیح داد: از آن منظر که برای تهیه بلیت این قطار ضرورت دارد مسافران حتماً گذرنامه داشته باشند و همچنین گذرنامه باید دارای تاریخ معتبر باشد، فعلاً فروش بلیت قطار تهران - آنکارا از طریق آژانس‌ها انجام می‌شود که لازم است مسافر گذرنامه خود را هنگام تهیه بلیت ارائه دهد.


وی گفت: به هر حال اگر فروش اینترنتی بلیت قطار تهران - آنکارا از طریق سایت و بدون پاسپورت انجام شود، ممکن است مسافری بلیت قطار تهران آنکارا را تهیه کند اما در ایستگاه رازی و در مرز ترکیه به دلیل نداشتن گذرنامه مجبور شود از قطار پیاده شود ضمن آنکه ما ‌امکان بازگرداندن مسافر را از آنجا نداریم.


موسوی افزود: البته در حال بررسی هستیم تا در صورت امکان مسافر بتواند کپی گذرنامه خود را در سایت مجاز خرید بلیت قطار بارگذاری کند و از آن طریق امکان تهیه بلیت داشته باشد.


معاون مسافری راه‌آهن یادآور شد: مسافران فعلا برای تهیه قطار بلیط قطار تهران آنکارا به آژانس‌های مجاز سطح شهر مراجعه کنند.


وی اظهار داشت: فعلاً ۶۰ صندلی از ظرفیت ۱۶۵ صندلی قطار تهران-آنکارا که معادل‌ یک و نیم سالن است، به فروش رفته است. اما امروز اعلام کردیم که اگر تقاضا برای این قطار افزایش یافت، یک تا دو سالن دیگر نیز به این قطار اضافه شود.


[related-post id="237051"]

 فروش بلیت قطار تهران-آنکارا از روز گذشته آغاز شد و اولین قطار روز ۱۶ مردادماه حرکت خواهد کرد. قیمت بلیت قطار تهران-وان ۲۰ یورو و قیمت بلیت قطار تهران - آنکارا ۴۳ یورو است‌.کد خبر 237182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =