سرنوشت معمای دختر گمشده | تعجب کارشناسان از گورهای خالی دو شاهزاده قرن نوزدهم

چمدان: یورونیوز نوشت: کارشناسان به عنوان بخشی از تحقیقاتشان استخوان‌هایی را از دو محل امانت‌گذاری استخوان‌های مردگان در بین دیوارهای واتیکان بیرون کشیدند.

واتیکان هفته گذشته اعلام کرد که رد استخوان‌هایی را در زیر کف کالج توتونیک یافته است که در کنار قبرستان واقع شده است.

واتیکان در اوایل ماه جاری و در پی نامه‌ای ناشناس، دستور باز کردن دو قبر را صادر کرد با این هدف که شاید جسد امانوئلا اورلاندی در آنجا مخفی شده باشد. اقدامی که نه تنها نتیجه‌ای در پی نداشت بلکه معمای دیگری را مطرح کرد زیرا کارشناسان با باز کرد دو قبر دست کم انتظار داشتند استخوان‌های دو شاهزاده که در قرن نوزدهم آنجا دفن شده بودند پیدا کنند اما این قبرها خالی بودند.

سخنگوی واتیکان اعلام کرد که اسناد مربوط به تعمیرات در قبرستان توتونیک را در دو مقطع زمانی پایان قرن نوزدهم و ۶۰ سال پیش بررسی می‌کند تا سرنوشت جسد دو شاهزاده دفن شده مشخص شود.

واتیکان هنوز نظری درباره استخوان‌هایی که روز شنبه یافت شده، ارائه نکرده است و تنها می‌گوید این استخوان‌ها مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرند تا هویت‌شان مشخص شود.

امانوئلا اورلاندی، دختر یکی از کارمندان واتیکان بود که در سال ۱۹۸۳ میلادی پس از شرکت در یک کلاس موسیقی ناپدید شد و معمای ناپدید شدن او تاکنون گشوده نشده است.
کد خبر 235895

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =