سرنوشت حذف مالیات بر ارزش افزوده تورهای ورودی|حذف اسکان نوروزی مدارس برای غیر فرهنگیان | اپلیکیشن خدمات سفر رونمایی می‌شود

چمدان: محمد محب خدایی معاون گردشگری میراث فرهنگی در نشست رسانه ای امروز یکشنبه 6 اسفند با عنوان «اعلام برنامه‌های ستاد مرکزی هماهنگی خبر ویژه نوروز 1397» که در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد، گفت:هدايت سفر به مناطق كمتر شناخته شده و جذب توريست خارجی از اولویت‌های ما برای نوروز است.

او افزود: در نمایشگاه گردشگری امسال نزديک به سه برابر افزايش بازديد كننده داشتیم و علاوه بر مخاطبان تخصصی، مردم عادی نیز از نمایشگاه استقبال کردند.

وی توضیح داد:به زودی سامانه جامعی در قالب یک اپلیکیشن در حوزه گردشگری ایجاد می‌شود که دسترسی به خدمات سفر از جمله رزور بلیت، هتل و ... را در یک پنجره در اختیار گردشگران قرار می‌دهد .

محب خدایی گفت:این چالش را داشتیم که مدارس در ایام نوروز به غیر از خانواده آموزش و پرورش به دیگر گردشگران نیز خدمات اقامتی ارائه می‌کردند که امسال این اقدام تخلف به حساب می‌آید

معاون گردشگری اعلام کرد: برخی هتل‌ها نیز به خانواده آموزش و پرورش تخفیف 50 درصدی ارائه می‌کنند.

وی درباره خانه مسافرها هم توضیح داد: خانه مسافرهایی که از گذشته وجود داشته تحت ساماندهی هستند، اما خانه مسافر جدیدی به وجود نخواهد آمد این خانه‌ها می توانند به اسکان گردشگران و ارزان سازى اقامتگاهها كمك كنند اما نبايد تهديد براى هتل باشند.
کد خبر 23532

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =