واکنش مدیرکل راه آهن جنوب به اعتصاب مهمانداران | تحقق خواسته‌هایشان سخت است

چمدان: عبدالکریم درویش‌زاده در جریان تجمع تعداد ۲۰ نفر از مهمانداران شرکت مسافربری مهتاب روی نقطه‌ای از خط آهن تهران - اهواز واقع در شهرستان اندیمشک گفت: پیش از این تعداد ۲ رام قطار تهران- اهواز- تهران از سوی شرکت مسافربری مهتاب در مسیر جنوب فعالیت می‌کردند که بعد از آغاز فعالیت قطارهای فدک و پرستو، قطارهای این شرکت در دیگر مسیرهای ریلی شروع به تردد کردند.

وی با اشاره به اینکه استفاده از قطارهای با کیفیت و استاندارد مانند فدک و پرستو همواره خواسته مردم استان خوزستان و نیز مسئولان بوده است، گفت: با توجه به این موضوع قطارهای شرکت مهتاب در مسیر تهران - مشهد توسط همان نیروها بکار گرفته شد.

مدیرکل راه آهن جنوب ادامه داد: این نیروها که نزدیک به ۷۰ نفر هستند اغلب در شهرستان اندیمشک سکونت دارند که خواستار سیر در همان مسیر ریلی تهران- اهواز هستند.

درویش زاده خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ فردی از این نیروها که شامل مهمانداران، ترمزبان و دیگر نیروهای فنی است برای بررسی و پیگیری خواسته‌هایشان به این اداره کل مراجعه‌ای نداشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مدیرعامل شرکت مهتاب اعلام کرده که هیچکدام یک از نیروها اخراج نشده‌اند، یادآور شد: همچنین حقوق این نیروها بدون تأخیر به آنها پرداخت شده است و مطالبات عقب مانده‌ای ندارند.

درویش زاده ادامه داد: بازگشت این نیروها به مسیر ریلی تهران - اهواز نیاز به پیگیری و بررسی دارد که به همین خاطر از مدیرعامل شرکت مهتاب درخواست شده به استان سفر کند تا با هماهنگی‌هایی که با شرکت راه آهن کشور خواهیم داشت در این خصوص مذاکراتی صورت بگیرد.

مدیرکل راه آهن جنوب اضافه کرد: تحقق خواسته این نیروها امری سخت و زمان‌بر است با این وجود در تلاش هستیم که مشکلشان با برنامه ریزی، رفع شود ولی آنچه که اهمیت دارد بیکار نشدن این افراد است.

[related-post id="232553"]
کد خبر 232691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =