چمدان: رئیس پلیس راه استان مازندران در خصوص آخرین وضعیت تردد خودروها در محورهای کندوان و هراز گفت: بر اساس مشاهدات نیروهای پلیس راه مستقر در محورهای کندوان و هراز و همچنین رصد دوربین‌های این محور حجم تردد خودروها رفته رفته رو به افزایش است به طوری که در حال حاضر تردد خودروها در این محورها پرحجم است.

سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه در حال حاضر بار ترافیکی مسیر شمال به جنوب در محور کندوان پرحجم و نیمه سنگین است گفت: در محور هراز نیز تردد خودروها سنگین اما روان است.

وی از مسافران و گردشگران خواست در طول ۲ روز باقیمانده از تعطیلات هفته جاری برای کاهش حجم ترافیک در محورهای خروجی استان مازندران نسبت به مدیریت زمان حرکت اقدام کنند.

سرهنگ قدمی از احتمال یک طرفه شدن محورهای کندوان و هراز از عصر امروز خبر داد و گفت: در صورت حجم بالای ترافیک در محورهای کندوان و هراز و بر اساس اعلام نیروهای پلیس در این محورها عصر امروز هر دو محور یک طرفه خواهد شد.

به گفته وی، تردد در محور فیروزکوه عادی و روان است.

این گزارش حاکیست تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا پنج بامداد روز شنبه هجدهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه تا پنج بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه است.
کد خبر 228021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =