جدیدترین قیمت ارز مسافرتی در آغاز تعطیلات خرداد ماه | دلار وارد کانال 12 هزار تومان شد

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 13 هزار و 100 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 13 هزارتومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 15 هزار تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 14 هزار و 900 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت ارز 13 خرداد ماه

ارز مسافرتی

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی نیز فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 15 هزار و یک تومان و 2 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 15 هزار و 20 تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

یوروی مسافرتی در حالی به 15 هزار و 20 تومان رسیده است که مسافران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های ملی یورو را با قیمتی پایین‌تر یعنی 15 هزار تومان خریداری کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

دلار وارد کانال ۱۲ هزار تومان شد

بانک‌های عامل قیمت دلار را 12 هزار و 770 تومان و 9 ریال، قیمت یورو را 14 هزار و 283 تومان و 2 ریال و قیمت پوند انگلیس را 16 هزار و 158 تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

قیمت دلار نسبت به روزهای کاری قبل کاهش چشمگیری داشته و دلار از کانال 14 هزار تومانی به کانال قیمتی 13 هزار تومان وارد شده بود و امروز بعد از چند روز افت و خیر وارد کانال 12 هزار تومانی شده است.

قیمت خرید یورو و پوند نیز نسبت به روز قبل کاهش یافته است.
کد خبر 227637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =