چمدان: مراسم معارفه فرزانه شرفبافی به عنوان سرپرست شرکت هواپیمایی کیش برگزار شد. در این مراسم ‌مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر تدوین برنامه‌های عملیاتی و تعامل بخش‌های مختلف سازمان در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات تأکید کرد.

‌مظفری با اشاره به تدوین برنامه‌های راهبردی سه ساله در بخش های مختلف سازمان و شرکت‌های تابعه گفت: در بخش‌های مختلف به ویژه در زمینه تامین منابع، برنامه‌های راهبردی خوبی تدوین شده است.

وی با اشاره به تدوین برنامه عملیاتی سازمان در سال 98 اظهار داشت: از همه بخش‌ها انتظار می‌رود تا با تعامل پویا و هماهنگی درجهت اجرایی شدن موفق این برنامه‌ها و ارتقاء کمی و کیفی خدمات در سازمان منطقه آزاد کیش گام بردارند.

در ادامه این مراسم‌، سرپرست کیش‌ایر، توسعه ناوگان هوایی، افزایش مسیرهای پروازی و تقویت کارایی منابع انسانی را از مهم‌ترین اولویت‌های کاری این شرکت هواپیمایی بر شمرد.

فرزانه شرفبافی ادامه داد: منطقه آزاد کیش از ظرفیت‌های ارزشمندی در زمینه توسعه صنعت گردشگری برخوردار است و شرکت هواپیمایی کیش می‌کوشد تا با استفاده بهینه از امکانات موجود در جهت افزایش جذب گردشگر عملکرد موثر و رو به رشدی داشته باشد.

وی با اشاره به تأکید رئیس سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر ضرورت برنامه ریزی‌های جامع کوتاه مدت و بلند مدت اظهار داشت: تدوین برنامه‌های راهبردی برای ۳ سال آینده، همسویی و هم افزایی را قوت بخشیده و ما را یاری می‌کند تا از امکانات خوبی که شرکت هواپیمایی کیش در مقایسه با سایر خطوط هوایی کشور در سطح ملی و بین المللی دارد به نحو مطلوب استفاده کرده و شاهد افزایش دو برابری شمار مسافران این شرکت هواپیمایی باشیم.

سرپرست شرکت هواپیمایی کیش بر لزوم همسو بودن برنامه‌های شرکت با اهداف و برنامه‌های کلان سازمان منطقه آزاد کیش در جهت توسعه گردشگری و رونق همه جانبه جزیره کیش تأکید کرد.

شرفبافی اظهار داشت: در حوزه بین الملل با تأمین هواپیماهای پهن پیکر و با برد بلند تلاش می‌کنیم تا با برقراری مسیر‌های جدید پروازی از مقاصد اروپایی به جزیره کیش، جایگاه این منطقه آزاد به عنوان مقصدی مطلوب برای جذب گردشگران داخلی و خارجی ارتقاء یابد.
کد خبر 225284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =