ارز مسافرتی می‌تازد ؛ یوروی مسافرتی 17 هزار تومان را هم رد کرد | جدول قیمت‌ دلار و یورو در صرافی‌ ملی

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 14 هزار و 990 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 790 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 16 هزار و 890 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 16 هزار و 690 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت ارز در 18 اردیبهشت ماه

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی نیز فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 17 هزار و 131 تومان و 6 می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 17 هزار و 150  تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

یوروی مسافرتی در حالی به 17 هزار و 150 تومان رسیده است که مسافران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های ملی یورو را با قیمتی پایین‌تر یعنی 16 هزار و 890 تومان خریداری کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 222434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =