ارز مسافرتی وارد کانال 16 هزار تومان شد ؛ گران‌تر از یوروی صرافی ملی | جدول جدیدترین قیمت‌ انواع ارز

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 14 هزار و 150 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 50 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 15 هزار و 950 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 15 هزار و 850 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت ارز در 8 اردیبهشت ماه

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی نیز فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 16 هزار و 115 تومان و هفت ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 16 هزار و 200 تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به دیروز افزایش یافته است.

یوروی مسافرتی در حالی به ۱۶ هزار تومان رسیده است که مسافران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های ملی یورو را با قیمتی پایین‌تر یعنی ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 220729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =