چمدان: اواسط فروردین‌ماه سال جاری هزینه ویزای عراق حذف شد و با این امر بخشی از هزینه‌های سفر به عتبات کاهش یافت. البته نام‌نویسی سفر به عتبات تا ۸ اردیبهشت‌ماه از سال گذشته یعنی پیش از تصویب و اجرای حذف هزینه ویزای عراق صورت گرفته بود و بسیاری از زائران برای ماه‌های رجب و شعبان در کاروان‌های عتبات نام‌نویسی کرده و هزینه این سفر معنوی را پرداخت کرده بودند.

پس از حذف هزینه ویزای عراق از ۱۹ فروردین‌ماه امسال به بعد، تمام زائرانی که در کاروان‌ها پیش از اجرای این امر نام‌نویسی و هزینه ویزا را پرداخت کرده بودند، در انتظار دریافت ما به التفاوت هزینه پرداختی خود بودند.

به گفته مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت هزینه ویزای عراق به ۱۱ هزار زائر که در کاروان‌ها نام‌نویسی کرده و هزینه را پرداخت کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.

این زائران می‌توانند از امروز ۷ اردیبهشت‌ماه با همراه داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کرده و هزینه ویزای پرداختی خود برای سفر به عتبات را دریافت کنند.

[related-post id="216771"]

بر اساس گزارش فارس، با حذف هزینه ویزا، ۴۸۶ هزار و ۶۸۰ تومان به زائرانی که هزینه سفر به عتبات با کاروان‌ها را پرداخت کردند، بازگردانده خواهد شد.
کد خبر 220525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =