چمدان: علی مقدس‌زاده گفت: از 28 اسفند 97 تا 15 فروردین امسال 28 هزار و 719 گردشگر از شهرهای مختلف در سه کمپ خانوادگی، مجردی و جانبازان و ایثارگران کیش استقرار یافتند و تعداد 7 هزار و 336 چادر شخصی توسط گردشگران در کمپ‌ها برپا شد.

وی اظهار داشت: با شروع تعطیلات نوروزی کمپ اسکان خانوادگی واقع در پشت مصلی، کمپ مجردی در مجموعه ورزشی المپیک، کمپ جانبازان و ایثارگران در مدرسه ابن سینا و کمپ بحران در سالن نمایشگاه‌های بین المللی کیش برپا شد.

مقدس زاده گفت: در نوروز امسال کمپ خانوادگی با مساحتی بالغ بر 150 هزار متر مربع با ظرفیت برپایی 3 هزار و 200 چادر، تعداد 204 چشمه حمام و سرویس بهداشتی و امکانات رفاهی و خدماتی نظیر سوپر مارکت و مرکز عرضه غذا در محل دائمی کمپ مصلی پذیرای گردشگران از سراسر کشور بود.

وی یادآور شد: در شرایط آب و هوایی نامساعد نیز گردشگران مستقر در کمپ خانوادگی به کمپ بحران واقع در سالن نمایشگاه بین المللی کیش و گردشگران مستقر در کمپ مجردی و ایثارگران به سالن‌های خلیج فارس و چند منظوره مجموعه ورزشی المپیک منتقل شدند.

علاوه برکمپ‌های چادری به همت بخش خصوصی و برای دومین سال پیاپی، کمپ اسکان کانکسی هم پذیرای 12 هزارو 330 گردشگر در نوروز 98 بود.

[related-post id="214252"]
کد خبر 217930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =