ارز مسافرتی گران‌تر از صرافی‌های دولتی شد | جدیدترین قیمت ارز در صرافی‌های دولتی ؛ مقایسه با یوروی مسافرتی

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 14 هزار و 180 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 80 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 15 هزار و 680 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 15 هزار و 580 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

ارز دولتی 20 فروردین ماه

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی نیز فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 16 هزار و 296 تومان و 2 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 16 هزار و 310 تومان می‌رسد.

یوروی مسافرتی در حالی به 16 هزار و 310 تومان رسیده است که مسافران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های ملی یورو را با قیمتی پایین‌تر یعنی 15 هزار و 680 تومان خریداری کنند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 217885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =