چمدان: شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: براساس اعلام سازمان هواشناسی از اواسط یکشنبه (۱۱ فرودین) تا اواخر دوشنبه (۱۲ فروردین) سامانه بارشی طی ۳۶ ساعت در غرب و جنوب غرب کشور شامل استان‎های کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، چهارمحال وبختیاری و کهگیلویه و بویراحمد موجب بارش باران با شدت قابل ملاحظه و در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق خواهد شد.

به این ترتیب مسافران حتما پیش از مراجعه به فرودگاه، از طریق شماره ۱۹۹ در سراسر کشور و شماره‎های ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۹ و ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۲۴ویژه فرودگاه مهرآباد و شماره‎های ۰۹۶۳۳۰ و ۰۲۱۵۱۰۰۱ ویژه فرودگاه امام خمینی (ره) از وضعیت پرواز خود آگاه شوند.

سیل به زیرساخت فرودگاه‌های کشور آسیب نزد

قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور با بیان اینکه ۵۴ فرودگاه زیر نظر ما در کشور فعال هستند به ایرنا گفت: همه فرودگاه‌های بین المللی و استانی در ایام نوروز فعال بودند.

حسین اسفندیاری افزود: خوشبختانه سیلاب خسارتی به زیرساخت‌های فرودگاه‌های کشور وارد نکرده و تنها فرودگاه‌های گرگان و خرم آباد آسیب دیدند که مشکلات آنها نیز برطرف شد.

وی اظهار داشت: فرودگاه‌های مهرآباد، امام خمینی (ره)، شیراز، مشهد، اصفهان، اهواز، کیش، بندرعباس و تبریز از فعالترین فرودگاه‌های کشور در ایام نوروز هستند.
کد خبر 216645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =