چمدان: سرهنگ نادر رحمانی افزود: هموطنان قبل از سفر از طریق شماره تلفن‌های 120و 88255555 (ده خط) که به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است یا از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی www.rahvar120.ir که آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است، در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

وی همچنین از هموطنان خواست روزهای 11 و 12 فروردین ماه به استان‌های ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، کهگیلویه بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب آذربایجان غربی، شمال خوزستان و شمال فارس سفر نکنند چرا که این استان‌ها به شدت درگیر وضعیت جوی نامساعد است و این دو روز برای سفر تا پایان روز 12 فروردین مناسب نیست.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور گفت: در جاده کرج - چالوس (ارتفاعات) بارش برف و در استان‌های اردبیل و گیلان (اکثر جاده‌ها)، آذربایجان شرقی (جاده‌های اهر - تبریز و مرند - تبریز) بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی افزود: در بیشتر جاده‌های استان اردبیل مه گرفتگی گزارش شده است.

وی ادامه داد: ترافیک در جاده کرج - چالوس محدوده‌های سد کرج تونل 5 و تونل 7 و تونل تکاور در هر دو مسیر نیمه سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور گکت: ترافیک در آزادراه‌های تهران - کرج، کرج - قزوین، هراز (در هر دو مسیر)، فیروزکوه (در هر دو مسیر)، آزادراه تهران - قم، آزادراه قزوین - رشت طول جاده و سمنان - دامغان در هر دو مسیر طول محور پرحجم و روان است.

[related-post id="216523"]
کد خبر 216556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =