چمدان: اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور حاکی از آن است که در روزهای ششم و هفتم فروردین احتمال بارش برف و باران و وقوع سیل وجود دارد، بنابراین به مسافران توصیه شده است پیش از عزیمت با شماره تلفن 199 یا اطلاعات پرواز فرودگاه مربوطه تماس و در جریان احتمال تاخیر یا لغو پروازها قرار بگیرند.

دو پرواز فرودگاه اهواز ابطال شد

مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز از ابطال یک پرواز ورودی و یک پرواز خروجی از این فرودگاه در روز سه شنبه ششم فروردین ماه خبر داد.

پرواز شماره 3463 اصفهان- اهواز مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر در ساعت 10:30 دقیقه امروز باطل شد. همچنین پرواز شماره 3386 این شرکت هواپیمایی از مبدا اهواز به شیراز در ساعت 11:05 دقیقه به دلیل شرایط جوی ابطال شد.

نقص فنی موجب فرود اضطراری پرواز اصفهان - قشم در بندرعباس شد

پرواز شماره TBN6211 شرکت هواپیمایی تابان به علت نقص فنی در بندرعباس بر زمین نشست. علت این نقص فنی از دست دادن یکی از موتورهای هواپیما اعلام شده است.

این پرواز ساعت 10 و 55 دقیقه فرودگاه اصفهان را به مقصد فرودگاه قشم ترک کرده بود که به دلیل نقص فنی در فرودگاه بندرعباس فرود آمد. این هواپیما هنگام فرود با مشکل خاصی مواجه نشد و همه مسافران در صحت و سلامت کامل پیاده شدند.

پرواز تهران به اهواز در اصفهان فرود آمد

پرواز شرکت هواپیمایی آتا با شماره 5671 که از تهران پرواز کرده بود، ساعت 12 و 30 دقیقه به دلیل شرایط بد آب و هوایی فرودگاه اهواز در اصفهان به زمین نشست.

هماهنگی‌های لازم برای اعزام مسافران به مقصد توسط شرکت هواپیمایی آتا در حال انجام است.
کد خبر 216047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =