چمدان: امیر عزیزی افزود: در پی اخطاریه اداره کل هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر بارندگی‌های رگباری که بیشترین میزان آن از ساعت 24 امشب تا ظهر فردا سه‌شنبه ششم فروردین ماه پیش بینی شده است مناطق و سازمان‌های شهرداری مشهد آماده باش هستند.

وی اضافه کرد: ستادهای مدیریت بحران شهرداری مشهد در مناطق با مدیریت شهرداران و در سازمان‌ها با مدیریت مدیران عامل این سازمان‌ها برای پیش‌بینی اقدامات لازم تشکیل شده است.

سرپرست مدیریت بحران شهرداری مشهد گفت: نیروهای خدمات شهری مشهد نیز در حال آماده باش کامل قراردارند و از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری تجهیزات لازم از قبیل تانکر، پمپ‌های لجن کش و سایر تجهیزات مورد نیاز برای برطرف کردن آبگرفتگی آماده شده است.

عزیزی افزود: نیروهای آتش نشانی هم به همراه تجهیزات در ایستگاه‌ها برای مقابله با آبگرفتگی و حوادث احتمالی در آماده باش هستند و درصورت نیاز مرکز فرماندهی مدیریت بحران با حضور دستگاه‌های خدماتی و امداد رسان از جمله هلال احمر، اورژانس و سایر دستگاه‌ها در شهرداری مشهد فعال خواهد شد.

وی ادامه داد: امشب از اسکان زائران در کمپ‌های زائرپذیر مشهد خودداری می‌شود و زائران در سوله‌های بحران و محل‌های سرپوشیده اسکان داده می‌شوند و شهروندان مشهدی نیز از اسکان در کوهستان پارک خورشید، مسیل بوستان چهل بازه و سایر مسیلثهای سطح شهر مشهد خودداری کنند.

طبق اعلام سازمان هواشناسی خراسان رضوی، نیمه شب امشب بارش‌های رگباری و سیل آسا تمامی خراسان رضوی را فرا می‌گیرد و به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت.
کد خبر 215881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =