چمدان: مصطفی فاطمی در واکنش به اخبار پر شدن ظرفیت اسکان یزد و توصیه برای سفر نکردن به یزد به چمدان گفت: روز دوم و سوم فروردین با حجم قابل توجه مسافر روبرو بودیم که حتی در ورودی‌ها شهر با ترافیک ایجاد شده بود. پس از آن به سرعت اماکن عمومی برای اسکان اضطراری مسافران به ظرفیت اسکان یزد اضافه شد و از برخی شهرهای اطراف نیز خواستیم از ظرفیت اسکان اضطرار خود استفاده کنند.

او با اشاره ظرفیت اسکان استان یزد گفت: در این شرایط با بررسی وضعیت برخی حسینیه‌ها، ورزشگاه‌ها و مصلی به ظرفیت اسکان اضافه شد و سریعا زیر بار مسافر رفت.

مدیر کل میراث فرهنگی یزد با اشاره به عادی شدن شرایط گفت: از امروز (۴ فروردین) شرایط نسبتا عادی است و ظرفیت اسکان برای گردشگران نوروزی در یزد وجود دارد و مشکلی برای اسکان نداریم. همچنین برخی از هتل‌های یزد نیز برای روزهای آینده امکان رزرو دارند.

فاطمی با اشاره به در پیش بودن ماه رمضان نیز گفت: در ماه رمضان نیز تخفیف‌های خوبی از جمله تخفیف ۵۰ درصدی برای اسکان و همچنین برنامه‌های متنوع برای گردشگران در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش چمدان، افزایش قابل توجه مسافران نوروزی در یزد این شهر تاریخی را در تعطیلات نوروز 98 بسیار پرجمعیت کرده است و بازدید از اماکن تاریخی با ترافیک شدید مسافران همراه است.
کد خبر 215629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =