چمدان: عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز سوم فروردین ماه در گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد که استاندار گلستان از یک ماه قبل اعلام کرده بود که برای رسیدگی به مسایل خانوادگی به خارج از کشور خواهد رفت و به همین دلیل در هنگام بروز سیل در این استان نتوانسته شخصا در محل حضور داشته باشد.

استاندار گلستان در حالی در سفر خارجی حضور دارد که سفرهای خارجی مردم در سال 97 به دلیل افزایش نرخ عوارض خروج از کشور و همچنین افزایش قابل توجه قیمت ارز بسیار محدود و به گفته رئیس هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرتی 40 درصد از تورهای خارجی ایرانی‌ها کاسته شده است. به نظر می‌رسد با تصمیم مدیران دولت تدبیر و امید، راه‌ها برای سفرهای خارجی کوتاه مدت و با حداقل هزینه مردم کشورمان بسته شده اما همچنان مسئولان کشور به راحتی به خارج از کشور سفر و به رفع امور فرزندان و خانواده‌های آنسوی آبی خود می‌پردازند.

رئیس هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرتی درباره وضعیت سفرهای خارجی مردم کشورمان در یکسال گذشته به چمدان گفت: کاهش 40 درصدی تورهای خارجی در سال 97 را شاهد بودیم و آژانس‌ها در بدترین وضعیت قرار گرفتند. عوامل مختلفی در به وجود آمدن این وضعیت نقش داشتند که از جمله می‌توان به شرایط بد اقتصادی برای مردم اشاره کرد که سبب می‌شود سفر گزینه آخر انتخاب مردم باشد.

[related-post id="215392"]

ویدئوی اظهارات وزیر کشور را در زیر ببینید و بشنوید:
[video width="384" height="216" mp4="https://www.chamedanmag.com/oldwp/2019/03/255.mp4"][/video]
کد خبر 215524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =