چمدان: سرهنگ رضا عزیزی گفت: یک دستگاه سواری پژو پارس پلاک همدان در جاده فرعی حیدره در حال تردد بود که به علت سرعت غیرمجاز و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه با یک دستگاه ون گشت ارشاد برخورد کرد.

وی اضافه کرد: پیش از برخورد، راننده پژو با استفاده از سیستم ترمز قصد جلوگیری از این تصادف را داشت و راننده فولکس واگن نیز خودرو را به سمت راست حاشیه جاده منحرف کرد تا از بروز تصادف جلوگیری کند.

رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: سواری پژو با شدت به سپر جلو خودروی فولکس واگن گشت ارشاد انتظامی همدان برخورد کرد و در این حادثه راننده در محل حادثه و کودک 2 ساله وی در بیمارستان جان باخت و همسر راننده در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

وی ادامه داد: خودروی نیروی انتظامی شامل 2 سرنشین مرد و 2 سرنشین زن بود که سرنشینان مرد دچار شکستگی مهره و دنده و سرنشینان زن دچار مشکل زانو و خونریزی داخلی که نیاز به تخلیه زانو است، شدند.

وی بیان کرد: سرعت خودرو در این محور 50 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده اما با توجه به 12 متر خط ترمز و شدت حادثه، سرعت پژو پارس 120 کیلومتر در ساعت تخمین زده شده است.

وی به ایرنا گفت: خودروی سواری پژو پارس به شدت خسارت دیده و خودروی فولکس واگن گشت ارشاد نیز از رده خارج شده و قابل استفاده نیست.
کد خبر 215414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =