چمدان:  این رستوران با بیش از 1000 متر مربع مساحت و ظرفیت پذیرش 350 نفر در فاصله 650 متری ساحل اسکله تفریحی جزیره کیش شناور است.

این رستوران دریایی با عنوان رستوران (او آنس) در سه طبقه، شامل رستوران بومی کیش، رستوران بین المللی و بام سبز است که توسط متخصصان داخلی و موسسه‌های دانش بنیان وزات دفاع با سرمایه بالغ بر 2 میلیون دلار و به همت شرکت آنیتا سازه کیش ساخته شده است.

طبقه نخست این رستوران دریایی که همانند آکواریم ساخته شده، کاملا در عمق آب قرار دارد و از سه طرف می‌توان آبزیان و ماهی‌های دریا را مشاهده کرد.

احمد ابراهیمی مدیر عامل شرکت مذکور به ایرنا گفت: این رستوران شناور، جاذبه‌ای جدید در توسعه گردشگری دریایی است و در نوع خود اولین در خاورمیانه محسوب می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه رستوران دریایی و زیر دریایی «او آنس» در فاصله 650 متری ساحل کیش قرار دارد، قایق‌هایی ویژه (تاکسی بت) برای رفت و آمد گردشگران، کیشوندان و دوستداران طبیعت خلیج فارس به این رستوران در نظر گرفته شده است.

ابراهیمی اضافه کرد: علاوه بر جاذیه ویژه طبقه نخست که از هر طرف به عمق آب دید دارد، رستوران بام سبز در پوش سوم از ویژگی‌های خاص این رستوران دریایی است.
کد خبر 215265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =