چمدان: شرکت رجا براثر ریزش کوه در مسیر راه آهن شمال در محدوده زیرآب - شیرگاه در استان مازندران، تمام بلیت‌های مسافران نوروزی در این مسیر را لغو کرد.

مدیر روابط عمومی راه آهن شمال مستقر در مازندران حالا پس از چهار روز از لغو حرکت قطارها در این مسیر می‌گوید: با پاکسازی نخاله‌ها محور ریلی از سوی گروه‌های عملیاتی شرکت راه آهن شمال، تردد قطار در این مسیر از سر گرفته شد.

علی حسن نژاد افزود: هم اکنون به صورت آزمایشی تردد قطار باری برقرار است و از عصر فردا نیز تردد قطار مسافربری نیز در این مسیر از سر گرفته می‌شود.

مدیر روابط عمومی راه آهن شمال خاطرنشان کرد: پول بلیت مسافرانی که به دلیل ریزش کوه سفرشان از شبکه ریلی در مسیر شمال لغو شد به صورت تمام و کمال پرداخت خواهد شد.

حسن نژاد گفت: شرکت رجا نسبت به نحوه بازپرداخت هزینه بلیت‌های لغو شده با مسافران تماس می‌گیرد و مشکلی برای پرداخت وجود ندارد.

[related-post id="214822"]

بر اساس گزارش ایرنا، مسیر راه آهن شمال از گرمسار در استان سمنان تا گرگان در استان گلستان را به طول ۳۵۰ کیلومتر شامل می‌شود که روزانه هفت هزار مسافر در این مسیر جابجا می‌شوند.

براثر وقوع سیلاب در مازندران که از یکشنبه ۲۶ اسفندماه ۹۷ شروع و تا شب گذشته ادامه داشت به ۲۰۰ روستای این استان خسارت وارد شد. در این حادثه یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی خسارت دیدند و سه نفر نیز جان خود را از دست دادند.
کد خبر 215259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =