چمدان: در روزهای گذشته استان گلستان و بخش‌هایی از استان مازندارن گرفتار بارندگی شدید و سیل شدند. در روز نخست سال 98 بخش زیادی از شهرها و روستاهای استان گلستان دچار آبگرفتی و سیل هستند.


براساس اخبار منتشر شده سیل در گلستان تاکنون خسارت جانی و مالی نیز به همراه داشته است. در لحظه تنظیم این خبر، آب و برق برخی روستاهای گلستان قطع است و شهرهایی مانند گنبد گرفتار آبگرفتگی هستند. همچنین برخی از مسیرهای مواصلاتی نیز قطع شدند.

در حالی که برخی از راهنمای گردشگری نگران تورهای نوروزی به مقصد استان گلستان هستند، ستاد بحران و اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان هنوز هشداری در زمیته سفر به این استان منتشر نکردند.

برخی از تورگردان‌ها تورهای خود را به مقصد گلستان فعلا به تعویق انداخته‌اند. مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان نیز در گفت و گو با چمدان گفت: هنوز اطلاعیه‌ای برای گردشگران نوروزی گلستان منتشر نشده است. سیل تخریب زیادی به همراه نداشته اما برخی از شهرها مانند گنبد درگیر آبگرفتگی هستند.

[related-post id="215184"]

به گزارش چمدان، استان گلستان با قرار داشتن در مسیر زیارتی مشهد و همچنین جاذبه‌های خاص طبیعی و تاریخی یکی از مقاصد سفرهای نوروزی است.
کد خبر 215178

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =