چمدان: احمدرضا صبری در نشست خبری ورود قطارهای پنج ستاره نور به شبکه ریلی مسافری کشور گفت: در سال‌های گذشته حمل و نقل ریلی را آغاز کردیم کارهای خوبی را انجام داده‌ایم اما با توجه به توصیه‌های راه آهن و تاکید بر 5 ستاره شدن موفق شدیم قطارهای جدید را وارد ناوگان کنیم. این قطارها به لحاظ کیفیت، امکانات و خدمات رفاهی آن معادل هواپیما برای فرست کلاس است.

وی با بیان این که از رسانه‌ها می‌خواهیم مزیت‌های سفر ریل را بیان کنند، افزود: دو نوع از قطارهای نور برند 5 ستاره را دارند، البته بقیه قطارهای ما هم پتانسیل 5 ستاره شدن را دارند.

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی نور با بیان این که برای ورود 4 رام قطار 5 ستاره طی سال آینده به ناوگان نورالرضا برنامه داریم، تاکید کرد: در حال حاضر 2 رام قطار 5 ستاره در مسیرهای کرج-مشهد، تهران-مشهد، اصفهان-شیراز و اصفهان –مشهد داریم.

وی با اشاره به برنامه نهاد رهبری در دانشگاه برای سفر روج های جوان به مشهد مقدس، تاکید کرد: از سوی دیگر با توجه به آستان قدس رضوی برنامه ای با عنوان مبدا-مبدا دارد و از زائران تا مشهد پشتیبانی می کند، در این راستا امروز 600 زوج جوان با قطارهای 5 ستاره نور به مشهد مقدس عزیمت می کنند.

صبری با بیان این که میانگین سن ناوگان نورالرضا حدود 5 سال است، گفت: برای دو رام قطار برای 5 ستاره شدن حدود 2.8 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: در قطارهای عروس نور به طور سمبلیک مراسم عقد برگزار می‌کنیم و در رستوارن سفره عقدی داریم که به صورت آنلاین در کوپه‌ها پخش می‌شود.

مدیرعامل شرکت حمل ونقل نورالرضا همچنین از برنامه ریزی برای راه اندازی قطار عروس در مسیر اصفهان-مشهد خبر داد.
کد خبر 213360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =