چمدان: سرهنگ سیاوش محبی در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه گفت: هم اکنون شاهد بارش خفیف برف در محور هراز هستیم و ترافیک در دو محور روان است.

وی ادامه داد: با توجه به باد و کولاک در دو محور هراز و فیروزکوه از شب گذشته تاکنون موجب یخ زدگی سطح محورها و کاهش دید افقی رانندگان شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه همکاران راهداری و پلیس راه در محورها حضور دارند و ارائه خدمات می کنند، گفت: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر توصیه می‌شود مسافران از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

وی با بیان اینکه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است به ایرنا گفت: از مسافران می‌خواهیم تجهیزات زمستانی بخصوص زنجیر چرخ، مواد غذایی، پوشاک گرم و ... به همراه داشته باشند و پیش از آغاز سفر با اطمینان از سالم بودن سیستم های گرمایشی، فنی و پر کردن باک خودرو وارد جاده ها شوند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ضمن تاکید بر لزوم همراهی و همکاری رانندگان با نیروهای پلیس راهور، افزود: رانندگان و مسافران برای کسب اطلاع از وضعیت راه های کشور با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور (تلفن 88255555) تماس حاصل کنند.
کد خبر 212840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =