اظهارات توریست آمریکایی که از ترس با پاسپورت ایتالیایی به ایران آمد | ویدئوی جالب گردشگر آمریکایی ؛ 11 دلیل برای اینکه به ایران بیایید

چمدان: پیتر سانتنلو که با سفر به نقاط مختلف جهان قصد دارد پلی میان مردم و فرهنگ‌های مختلف ایجاد کند، طی مجموعه‌ گزارش‌هایی با عنوان «درون ایران» (Inside Iran) که در یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرده است از تجربه سفرش به ایران می‌گوید.

او در یکی از این ویدیوها توضیح می‌دهد که به‌دلیل جوهای رسانه‌ای در آمریکا درباره ناامن جلوه‌ دادن ایران و توصیه وزارت امور خارجه آمریکا به شهروندان کشورش برای سفر نکردن به ایران، از سفر به ایران به‌ عنوان شهروند آمریکایی واهمه داشت و بنابراین، تصمیم گرفت با گذرنامه ایتالیایی‌اش به ایران بیاید.

او در گزارش دیگری در پاسخ به اعتراض به برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی که معتقدند نباید ایران را به‌عنوان مقصد گردشگری به آمریکایی‌ها توصیه کند می‌گوید: «من درباره سیاست حرف نمی‌زنم بلکه درباره مردم صحبت می‌کنم. من ایران را کشوری امن با مردمی خونگرم دیدم.»

او در ویدیوی دیگری که در روزهای اخیر به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده است با 11 دلیل توضیح می‌دهد که چرا باید به ایران سفر کرد.


[related-post id="201219"]

[related-post id="199940"]

[related-post id="191247"]
کد خبر 212815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =