هزینه‌های عجیب هتل ۵ ستاره لواسان | شلوغی هتل‌ حیوانات خانگی با آغاز سفرهای نوروزی!

چمدان: نگهداری از حیوانات خانگی به ویژه سگ و گربه این روزها بیش از پیش در میان افراد جامعه دیده می‌شود و به همین دلیل مشاغل مرتبط با این حیوانات نیز در کشور ما توسعه پیدا کرده است. علاوه بر بیمارستان‌ها و داروخانه‌های مخصوص حیوانات خانگی، پانسیون‌های نگهداری از حیوانات نیز چندی است در استان تهران دایر شده است.

یکی از مشکلات افرادی که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند نگهداری از آنها در هنگام سفر است. حمل حیوانات در مسافرت‌های داخلی و گاه سفرهای خارجی با دردسرهایی همراه است و به همین دلیل صاحبان این حیوانات ترجیح می‌دهند حیوانات خود را به افراد یا مراکز معتبر نگهداری از حیوانات بسپارند تا با خیال آسوده به سفر بروند.

[related-post id="205844"]

یکی از این مراکز نگهداری حیوانات که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است پانیسیونی در لواسان است که به هتل 5 ستاره حیوانات معروف شده است.

تبیان در این زمینه نوشته است: با نزدیک شدن به ایام عید حجم کارها و سفرها چند برابر می‌شود و امکان رسیدگی به سگ‌ها به حداقل می‌رسد و این مسئله باعث می‌شود تا صاحبان سگ معمولاً در ایام اسفند و عید سگ‌های خود را به پانسیون‌ها بسپارند تا سگ‌ها در غیاب صاحبانشان از تعطیلات لذت ببرند. از این پانسیون‌ها با نام «هتل حیوانات خانگی» یاد می‌شود؛ هتل‌هایی که برحسب امکانات خود به حیوانات تا سطح «هتل پنج ستاره» خدمات ارائه می‌دهند. ما هم مثل شما باورمان نمی‌شد که برای حیوانات خانگی هتل پنج ستاره وجود داشته باشد به همین خاطر به‌ عنوان مشتری، سراغ یک پانسیون در اطراف تهران رفتیم.

هتل پنج ستاره حیوانات خانگی واقع در لواسان با مساحت 1000 متری، یکی از پانسیون‌هایی بود که در ارائه خدمات خود گفت: فضای هتل به‌صورت شیشه‌ای در بهترین نقطه لواسان واقع‌شده است. سگ‌ها امکان بازی در فضای باز رادارند و ما در هر نقطه از هتل، دوربین‌های آنلاینی را کار گذاشته‌ایم تا از دور مراقب حیوانات باشیم. غذای سگ‌ها با صاحب سگ است. ما با کمک یکی از مربیان مورد تأیید FCI آمریکا در ایران حیوانات را به بهترین نحو ممکن آموزش تربیتی می‌دهیم. همچنین آرایش و پیرایش و حمام مجموعه توسط یک تیم مجرب و متخصص به همراه جدیدترین مدل‌های پیرایش مو و وسایل مربوط به این بخش شامل (میز آرایش و وان حمام TOEX آمریکا به همراه جک هیدرولیک) انجام می‌شود و کادر دامپزشکی به‌صورت شبانه‌روزی در پانسیون حضور دارند تا سلامت سگ‌ها را کنترل نمایند. هزینه نگهداری از سگ، شبی 200 هزار تومان تمام می‌شود.»
کد خبر 212068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =