سهم ایرلاین‌های خارجی و داخلی از مجوزهای پروازی نوروز ۹۸ | سهم ایرلاین‌های ایرانی در پروازهای خارجی

چمدان: رضا جعفرزاده با بیان اینکه ایام پیک پرواز نوروزی امسال از 25 اسفندماه 97 آغاز و تا 17 فروردین 98 ادامه دارد افزود: برای انجام سفرهای هوایی در نوروز امسال سازمان هواپیمایی کشوری مجوز 19 هزار و 687 پرواز فوق العاده برنامه‌ای برای مسیرهای داخلی وخارجی صادر کرده است.

وی افزود: در مسیرهای بین‌المللی برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی 5048 مجوز و در مسیرهای داخلی 14639 پرواز صادر شده است.

جعفرزاده اضافه کرد: برای اینکه بتوان بلیت هواپیمای بیشتری به صورت سیستمی در اختیار متقاضیان سفرهای بخش هوایی قرار گیرد تا به امروز 861 پرواز فوق العاده داخلی وخارجی صادر شده است و سازمان هواپیمایی کشوری آماده است جهت انجام پروازهای فوق العاده نوروزی با رعایت اصول ایمنی و توان شرکت‌ها، براساس درخواست شرکت‌های هواپیمایی مجوز پرواز در مسیرهای زیارتی و سیاحتی صادر کند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از این تعداد پرواز فوق العاده برای مسیرهای بین المللی 395 مجوز برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی و 112 مجوز پرواز برای شرکت‌های خارجی و همچنین در مسیرهای داخلی 354 مجوز برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی صادر شده است.

وی همچنین افزود: مسافران می‌توانند در صورت نیاز و مشاهده هرگونه تخلف در نحوه توزیع و قیمت بلیت هواپیما ابتدا به شرکت مربوطه و با شماره تلفن‌هایی که در جدول ذیل بدان اشاره شده است تماس گرفته و یا از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی https://www.cao.ir  شکایت خود را ارسال کنند.

شرکت های هواپیمایی
کد خبر 210665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =