چمدان: سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران درباره ترافیک محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد خودروها از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز، عادی و روان است و مشکلی در خصوص تردد وسایل نقلیه در این محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز طی دو روز آینده از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۷ به دلیل عملیات راهداری از شمال به جنوب و جنوب به شمال مسدود خواهد بود و مسافران از مسیرهای جایگزین مانند فیروزکوه و جاده کندوان برای رفت و آمد به شمال کشور استفاده کنند.

وی افزود: آمد و شد در محورهای فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان است و خوشبختانه تا این لحظه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است.

محبی ادامه داد: مسافران در مناطق و محورها کوهستانی با صبر و حوصله رانندگی کنند و اطلاع داشته باشند که عوامل پلیس راه ویژه شرق استان تهران در سطح محورها و با آمادگی صددرصدی حضور دارند و با خودروهایی که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند برخورد قانونی خواهند کرد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است، اذعان داشت: در فصل زمستان به دلیل اینکه به وضعیت جوی در محورهای کوهستانی غیر قابل پیش بینی است، همراه داشتن زنجیر چرخ برای خودروها الزامی است و ماموران راهور با خودروهایی که فاقد زنجیر چرخ هستند برخورد کرده و اجازه ورود به محورها را نمی‌دهند.
کد خبر 209934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =