ارز مسافرتی یک روزه از یوروی دولتی هم گرانتر شد | دلار و یورو باز هم گران شدند

چمدان: صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم 12 هزار و 360 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 12 هزار و 310  تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی به 14 هزار و 60 تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز 13 هزار و 960 تومان اعلام شده است.

۵ صرافی دولتی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

صرافی ملی

جدیدترین قیمت ارز مسافرتی 

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت 14 هزار و 111 تومان و 8 ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 14 هزار و 130 تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل افزایش یافته است.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
کد خبر 208248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =