چمدان: فیلم سینمایی ایده اصلی که در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر در بخش مسابقه حضور دارد دومین تجربه کارگردانی «آزیتا موگویی» پس از «تراژدی» محسوب می‌شود.

این فیلم که با حضور پرتعداد ستاره‌های سینما؛ بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی و مهرداد صدیقیان تولید شده است درباره یک مزایده در جزیره هندورابی است. ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند و شرکت‌ها و افراد بسیاری در این مناقصه شرکت کرده‌اند ...

یکی از نکات قابل توجه، سرمایه‌گذاری یک شرکت گردشگری وابسته به بانک شهر در این پروژه سینمایی است. شرکت گردشگری «شهر آیین» به همراه آزیتا موگویی و مهدی کریمی تفرشی با حمایت منطقه آزاد کیش سرمایه‌گذاری در این فیلم سینمایی پر زرق و برق را برعهده داشته‌اند.

فیلم ایده اصلی

شرکت توسعه گردشگری شهر آیین در سایت خود درباره این شرکت نوشته است: شرکت توسعه گردشگری شهر آیین (سهامی خاص) به موجب مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1393/6/24 تحت شماره 460313 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. این شرکت از شرکت‌های تابعه بانک شهر است و وظیفه اصلی آن ایجاد تحول در صنعت گردشگری است.

این شرکت گردشگری تورهای چند روزه متفاوتی را نیز برگزار می‌کند. تور کویر مصر، تور کوهنوردی دماوند، تور جواهرات خلیج فارس، تور درمانی آب گرم، تور طبیعت گردی با دوچرخه و ... از جمله تورهای این شرکت گردشگری است که حالا در تولید فیلم سینمایی نیز ورود کرده است.

از نکات قابل توجه در سایت این شرکت گردشگری، اشتباهات نگارشی زیاد درباره اسامی جاذبه‌های گردشگری ایران است. «قوتور سویی» در مشکین شهر در این سایت «قطور سویی» معرفی شده است. «قینرجه» در استان اردبیل «قینریه»، «سرعین» شهر بسیار مشهور استان اردبیل «سرین» و «خوانسار» در استان اصفهان، «خانسار» نوشته شده است و ...اگر به تماشای این فیلم در جشنواره بروید جز تابلوهای «بانک شهر» به عنوان ردپایی از شرکت گردشگری «شهر آیین» وابسته به بانک شهر هیچ نشانی از تلاش برای توسعه و ترویج گردشگری نخواهید دید. یک فیلم کاملا لاکچری با اتومبیل‌های میلیاردی و ساختمان‌ها و بناهای لوکس ...

بخش‌هایی از این فیلم در جزیره زیبای کیش فیلمبرداری شده است.

فیلم ایده اصلی

فیلم ایده اصلی
کد خبر 205745

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =