چمدان: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز 10 بهمن ماه تا ساعت 6 صبح شنبه 13 بهمن ماه از مسیرهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک می‌توانند رفت و آمد کنند.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 جمعه 12 بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 جمعه 12 بهمن ماه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

همچنین در مسیر کندوان، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج ـ چالوس و برعکس به جز وسایل نقلیه حامل مواد سوختی و فاسدشدنی ممنوع است.

رفت و آمد همه تریلرها در مسیر هراز ممنوع است. همچنین تردد کامیون ها و کامیونت های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه 10 بهمن ماه و از ساعت 8 تا 24 پنجشنبه و جمعه 11 و 12 بهمن ماه از محور هراز ممنوع است.

ممنوعیت تردد بدلیل شرایط جوی

مسیر رامیان- اولنگ - شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، همچنین مسیر فرعی شمشک - دیزین در استان‌های البرز و تهران و مسیر پونل- خلخال در استان گیلان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسیر سی سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، مسیر گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، مسیر سروآباد - پاوه در استان کردستان بسته شده است.

مسیر رویان - بلده (حدفاصل وازک تا بلده) در استان مازندران، مسیر رامهرمز - بهبهان (مسیر برگشت) در استان خوزستان، مسیر اندیکا - شهرکرد در استان خوزستان و مسیر پدافند هوایی - امیدیه در استان خوزستان مسدود است.

همچنین مسیر شاهرود - آزادشهر در استان سمنان نیز بسته شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌‌های تردد شمار، به جز مسیرهای بسته شده،‌ دیگر محورهای مواصلاتی کشور باز و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

هموطنان می‌توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه‌های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
کد خبر 205244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =