چمدان: شهردار مشهد در واکنش به مطلب روزنامه کیهان درباره تلاش شهرداری و شورای شهر مشهد برای تغییر هویت مشهد با تغییر تابلوهای راهنمای زائر با راهنمای مسافر گفت: شما کی هستید؟ مگر صاحب اصلی این شهر کم قدرتی است؟ مگر امام رضا به عنوان صاحب اصلی شهر می‌گذارد کسی هویت شهر را تغییر دهد. ما و شما چه کسی هستیم که بخواهیم، بگذاریم یا جلویش را بگیریم؟

محمدرضا کلائی ادامه داد: به قول آن بزرگوار؛ صاحب خانه کس دیگری است و من نگران شترهایم هستم ...

شهردار مشهد اضافه کرد: صاحب این شهر حضرت رضاست. اگر می‌خواهید استفاده ابزاری کنید بگویید. اگر می‌خواهید تسویه حساب دیگری بکنید جایش اینجا نیست. جایش موضوعات حضرت رضا نیست.

وی با بیان اینکه افتخار ما نوکری حضرت رضاست گفت: آن شورای شهری که غواص کربلای 4 بوده است می‌خواهد هویت شهر مشهد را تغییر دهد؟ آن که می‌فهمید ذکر لب‌ها وقتی یا زهرا می‌شد همه گره‌هامون وا می‌شد می‌خواهد هویت شهر امام رضا را عوض کند؟ آن رئیس شورای شهری که برادر 14-13 ساله‌اش شهید شده است و بعد از اینکه به خاک سپرده شد گفت تا پیش از این با او بازی می‌کردم الان در گلزار شهدا با قبرش بازی می‌کنم می‌خواهد هویت شهر مشهد را تغییر دهد؟ آن خواهر عضو عضو شورای شهری که دو برادر شهید دارد و اجساد هر دو را خودش تحویل گرفته است می‌خواهد هویت مشهد را دستخوش تغییر کند؟

شهردار مشهد تاکید کرد: اینها می‌خواهند هویت شهر مشهد را تغییر دهند و شما نمی‌گذارید ؛ چه کسی هستید شما؟

محمدرضا کلائی اضافه کرد: من به موضوعات دیگر کاری ندارم. آمدم شهر مشهد به مردم خدمت کنم. تاکید می‌کنم اگر با این موضوعات حاشیه‌ای می‌خواهید شهر را به هم بریزید و ما را در اهدافمان که خدمت به مردم است منحرف کنید کور خوانده‌اید.

[related-post id="203256"]

کد خبر 204106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =