چمدان: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه سوم بهمن ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه ششم بهمن ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 5 بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام می‌شود.

رفت وآمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد تریلرها از جاده هراز همچنان ممنوع است.

همچنین آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه سوم بهمن ماه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

 ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی

محور رامیان- اولنگ - شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک - دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران و محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

علاوه براین محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی بسته شده است.

محور سروآباد - پاوه، واقع در استان کردستان تا اطلاع بعدی به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه و محور رویان - بلده (حدفاصل وازک تا بلده) واقع در استان مازندران تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور رامهرمز - بهبهان (مسیر برگشت) واقع در استان خوزستان نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی همچنان مسدود شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و سامانه‌‌های تردد شمار اکنون به ‌استثنای محورهای بسته شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
کد خبر 203797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =