چمدان:  معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم در این زمینه از احداث یک اسکله تفریحی با طراحی منحصربفرد در روستای طبل قشم خبر داد و گفت: پروژه اسکله تفریحی طبل در زمینی به مساحت دو هزار و 500 مترمربع در فاز نخست دارای طرحی دینامیک و القاء کننده حس تحرک و پویایی است.

محرم بهاروند با بیان اینکه این پروژه با طراحی خاص و متفاوت، یک سیکل حرکتی را به مخاطب القاء می‌کند ادامه داد: طول مسیر حرکتی پیاده راه در این پروژه 181 متر بوده و در وسعتی به اندازه  377 مترمربع اجرا شده است.

وی با اشاره به فضاهای دیگر در نظر گرفته شده این اسکله تفریحی گفت: 270 مترمربع به فضای سبز و 80 مترمربع به غرفه‌های صنایع دستی اختصاص یافته است.

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت سازه چادری به مساحت 300 مترمربع در این پروژه خبر داد و افزود: این سازه، فضای سایه‌دار مناسبی برای مکث گروه‌های گردشگری فراهم می‌کند تا قبل از ورود به قایق‌های مستقر در اسکله از دیدن آیین‌های سنتی و موسیقی‌های بومی لذت ببرند.

[caption id="attachment_203132" align="aligncenter" width="724"]اسکله تفریحی قشم - اسکله تفریحی طبل - ساخت پروژه اسکله تفریحی طبل قشم با طرحی سیال و پویا - اسکله جدیدی که در قشم می سازند پروژه اسکله تفریحی طبل در زمینی به مساحت دو هزار و 500 مترمربع در فاز نخست دارای طرحی دینامیک و القاء کننده حس تحرک و پویایی است[/caption]

[caption id="attachment_203133" align="aligncenter" width="724"]اسکله تفریحی قشم - اسکله تفریحی طبل - ساخت پروژه اسکله تفریحی طبل قشم با طرحی سیال و پویا - اسکله جدیدی که در قشم می سازند طرح اسکله تفریحی قشم[/caption]
کد خبر 203131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =