چمدان: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 26 دی ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 29 دی ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 28 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد تریلرها از جاده هراز همچنان ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 28 دی ماه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی

محور رامیان - اولنگ - شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشک - دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان و محور املش- اطاقور واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

همچنین محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان و محور فرعی رویان - بلده (حدفاصل وازک تا بلده) واقع در استان مازندران تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است.

محور سروآباد - پاوه، واقع در استان کردستان تا اطلاع بعدی به دلیل سیلاب و طغیان رودخانه و محور املش- اطاقور، واقع در استان گیلان به علت نبود ایمنی کافی به روی خودروها بسته است.

محور قدیم قزوین- رشت (محدوده تونل شیرین سو) واقع در استان قزوین تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و مسیر جایگزین، کنارگذر تونل تعیین شده است.

محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان، تردد کلیه اتوبوس‌ها از ساعت 17 روز 23 دی الی ساعت 7 روز 29 دی 97 از محور مسجد سلیمان - اندیکا - شهرکرد و بالعکس به دلیل رانش کوه و آب گرفتگی مسدود است و محور جایگزین محورهای اندیکا – مسجد سلیمان – هفتکل – ایذه - شهرکرد و اندیکا – مسجد سلیمان – شوشتر- اندیمشک - خرم آباد – الیگودرز- شهرکرد است.

محور چلگرد - صمصامی واقع در استان چهار محال و بختیاری و محور دندی- تکاب، واقع در استان زنجان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود خواهد بود.

هموطنان می‌توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
کد خبر 202164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =